Erkeklerde G noktası nerede bulunur? | Cinselliği Keşfet

Yoksa siz G noktasının sadece kadınlarda olduğunu mu düşünüyordunuz? 

Cevabınız “evet” ise sizi bu yazıyı okumaya davet ediyoruz.

Kadınlar kadar erkekler de G noktasından büyük zevk alırlar. Bu açıdan partnerinize maksimum hazzı vermek istiyorsanız, onun G noktasını keşfedip sevişme sırasında ona küçük dokunuşlarla sürpriz yapabilirsiniz.

Peki, G noktası erkeklerde nerede bulunur?

Öncelikle bilmek gerekir ki erkeklerin bir kısmı G noktasına dokunulmasını istemez. Çünkü G noktası anüse yakın bir bölgededir.

Erkeğin G noktası nasıl bulunur? Tam olarak tarif etmek gerekirse anüsten bir başparmağı kadar uzaklıkta olduğunu söyleyebiliriz. G noktasını uyarmak istiyorsanız hayalar ile anüs arasındaki bölgeye hafif baskı uygulamak yeterlidir.

Bu bölgenin zevk vermesinin bilimsel bir açıklaması elbette var.

Haya altına yapılan bu basınç, olgunlaşmak için epididimis kanallarına geçmeyi bekleyen spermlere de etkide bulunur. Bu da erkeğin büyük bir haz duymasını sağlar.

Ancak burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta var:

Bu dokunuşların çok yumuşak olması gerekir. Çünkü sert herhangi bir baskı, erkeğe acı verebilir. Bu da seks atmosferini bir anda bozabilir.

Erkeklerin G noktası ile ilgili bir diğer önemli detay, birçok erkeğin bu zevkten habersiz olduğudur. 

Erkekler belirttiğimiz bölgeden zevk almayı, eşcinsel duygular ile özdeşleştirebilmekte ve bu nedenle bu konuya soğuk yaklaşabilmektedir.

İşte bu sebeplerden dolayı, eşinizle ilk kez bu deneyimi yaşayacaksanız, olabildiğince minimal hareketler ve dairesel minik dokunuşlarla başlamanızı tavsiye ederiz.

Kayganlaştırıcı kremler de tam bu noktada devreye girebilir. Örneğin OKEY’in Afrodizyak etkili Ginseng ürünü ile partnerinizin G noktasına hafif dokunuşlar yaparak zevkli anlar yaşayabilirsiniz.